• Bardzo polecam NISZA DESIGN. Wyjątkowe zrozumienie potrzeb, bezstresowa współpraca, i oczywiście ten efekt końcowy. Warto!

  - Krzysztof B., 2014, lifting parter dom jednorodzinny pod Warszawą

 • Zwróciłam się do Pani Joanny z prośbą o zaprojektowanie klatki schodowej w domu jednorodzinnym. Współpraca przebiegała bardzo efektywnie. Jestem zadowolona z koncepcji architektonicznej, doboru kolorystyki i materiałów. Pani Joanna jest osobą kompetentną, kreatywną i dostosowuje się do sugestii klienta, nie narzuca własnych pomysłów, słucha oczekiwań i pomaga w doprecyzowaniu koncepcji klienta. Polecam współpracę z NISZA DESIGN.

  - Elżbieta Z., 2017, projekt klatki schodowej, dom jednorodzinny pod W-wą

 • NISZA DESIGN to firma godna polecenia. Wspaniała współpraca, kreatywność, otwartość na potrzeby i gust klienta. Przy pomocy tej firmy urządzanie mieszkania/domu to czysta przyjemność. To co cenię najbardziej to niebanalne rozwiązania i brak narzucania swoich preferencji. Czułam się słuchana i wszystkie rozwiązania uwzględniały moje potrzeby .

  - Lidia O., 2017, projekt modernizacji wnętrz mieszkania, Warszawa Bemowo

 • Projektantka zaproponowała nam wiele rozwiązań, zaprezentowała/zakomunikowała swoje pomysły w sposób bardzo przyjazny dla nas jako klientów (pokazała zasoby i ograniczenia rozwiązania), jednocześnie wzięła pod uwagę nasze preferencje i możliwości (gust i środki). Dodatkowym atutem dla nas były: bardzo dobre rozeznanie w najnowszych tendencjach, markach ... etc., współpraca z podwykonawcami, precyzja projektu (w przypadku mebli). W kontakcie (w relacjach) niezwykle sympatyczna osoba, podążająca za klientem. W sprawie kolejnego projektu nie zamierzamy szukać nowej projektantki, skierujemy swoje kroki do NISZA DESIGN. Polecam wszystkim NISZA DESIGN ze względu na solidność i podejście do klienta.

  - Iwona K., 2013, projekt mebli na zamówienie, apartament W-wa Wilanow

 • Pani Joasia zaprojektowała nam przepiękny ogród z tarasem i byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bazując na dobrych doświadczeniach z projektantką, zwróciliśmy się z prośbą o projekt pokoju córki. Projekt jest realizowany i z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy. Polecamy wszystkim Nisza Design.

  - Gosia G., 2011, project ogrodu przydomowego, W-wa Zacisze

 • Z panią Asią współpracuje się bardzo dobrze, świetny kontakt, rewelacyjne wyczucie stylu w zależności od wymagań klienta. Ma fachowe spojrzenie na cały zakres prac remontowych, dzięki czemu można się ustrzec wielu błędów. Cenowo też w miarę rozsądnie. Szczerze polecam Nisza Design.

  - H. B., 2016, Projekt modernizacji wnętrz, dom jednorodzinny pod Warszawą

 • Witam , przepięknie zaprojektowany ogród z wiatą grillową i przepięknym ogniskiem. Taras przy domu zmienił nasze życie. Bardzo dziękujemy! Wszystko super! Polecam gorąco NISZA DESIGN. Bardzo dobry kontakt. Dziękujemy serdecznie. Teraz już każda część ogrodu jest przez nas wszystkich kochana. Pozdrawiamy!

  - Beata S., 2014 – projekt modernizacji ogrodu przydomowego

 • Z wyczuciem i doświadczeniem w realizacji. Z otwartością na charakter miejsca i wyczuciem upodobań klienta. Ze smakiem. Polecam wszystkim Nisza Design.

  - Sebastian S., 2014, project wnętrz apartamentu, Warszawa, Saska Kępa

 • Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Polecamy NISZA DESIGN.

  - Aleksandra U., 2015 – project modernizacji mieszkania, okolice W-wy

 • Serdecznie polecam Nisza Design. Pełen profesjonalizm i dodatkowo, co jest ważne, szybki kontakt.

  - Marzena M., 2017- projekt modernizacji i aranżacji wnętrz firmy

 • Polecam wszystkim Nisza Design. Wszystko super! Świetne pomysły, rewelacyjne rozwiązania, genialna aranżacja. Kocham mój dom. Kontakt z panią Joanną -czysta przyjemność.

  - Aneta O., 2014 – project wnętrz dom jednorodzinny, Julianów

 • Pani Joanna zaprojektowała mi meble i pomagała przy wystroju mieszkania. Miałam piękną starą szafę w i chodziło o to żeby doprojektować do niej meble które by pasowały i też wyciągały tę szafę na pierwszy plan. W salonie zaś chodziło o podzielenie przestrzeni i zorganizowanie miejsca na różne rzeczy, książki, itp... Wszystko wyszło przepięknie, widać w tym delikatną, kobiecą rękę. No i sama Pani Joanna jest przemiła. Bardzo, bardzo polecam firmę NISZA DESIGN!

  - Joanna A., 2017 – project modernizacji wnętrz mieszkania, W-wa Żoliborz

 • NISZA DESIGN oferuje ciekawe meble, które są niespotykane w innych sklepach. Serdecznie polecam firmę NISZA DESIGN!

  - Piotr G., 2016 – project wnętrz Warszawa Grochów

 • Pięknie i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza. Pani Asia podchodzi z sercem do każdego zlecenia. Polecam NISZA DESIGN.

  - Michał O., 2014 – projekt wnętrz mieszkania, nadzór wykonawczy, Warszawa Mokotów